Worx Wx178.9C 20Volt/2.0Ah Liion Tam Otomatik Profesyonel Şarjlı Matkap

Ürün Kodu: 51875

Marka: Worx

6,502.10 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

·         WORX WX178.9C 20Volt/2.0Ah Li-ion Tam Otomatik Profesyonel Şarjlı Matkap

·         20Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü, daha teknolojik ve daha yüksek performans.

·         Patentli AIDRILL yeni nesil teknoloji sayesinde delme ve vidalama işlemlerinde seçilen moda göre otomatik tork kontrolü oluşturur. Tamamen otomatik olarak en uygun devir ve tork gücü uygulayarak malzemeye zarar vermeden hassas vidalama ve delme işlemlerini güvenle yapmanızı sağlar.

·         Patentli PULSE ASSIST teknolojisi sayesinde PULSE delme modunda çalıştırıldığında kayma riski olan metal boru, seramik veya cam gibi oval ve kaygan yüzeyleri delmek için aküden motora özel bir darbeli akım iletilerek malzeme yüzeyine zarar vermeden güvenle delme işlemi yapmanızı sağlar.

·         Patentli PULSE ASSIST teknolojisi sayesinde vidalama modunda çalıştırıldığında sert yüzeylerde vidanın tamamen sıkılmasını sağlamak için darbeli akım oluşturarak vidanın tamamen sıkılmasını sağlar.

·         Patentli PULSE ASSIST teknolojisi sayesinde aşınmış vida başlarını dahi sökmeyi kolaylaştırır.

·         Patentli SAFE DRIVE teknolojisi sayesinde vidalama modu seçildiğinde vidaların boyutu fark etmeksizin en doğru tork ile sıkılır, tork sensörleri sayesinde vida tamamen sıkıldığında otomatik olarak durur. Vida başlarına ve malzeme yüzeyine zarar vermez.

·         Patentli BIT LOCK teknolojisi sayesinde hızlı ve kolay uç değiştirmek için 10mm tam otomatik mandren teknolojisi tek el hareketi ile otomatik uç kilitleme, sıkıştırma sistemi.

·         Sıradan mandrenlerde tamamen sıkıştırılamayan uçlar delme ve vidalama işlemi sırasında uç bırakabilirken Patentli BIT LOCK teknolojisi sayesinde uçlarınızı otomatik olarak sıkmanızı ve sökmenizi sağlar. Bu sayede uç bırakmasını engeller.

·         Şanzıman üzerinde entegre edilmiş özel silikon mod geçiş tuşları sayesinde toza, darbelere ve su sıçramalarına karşı üstün koruma sağlar. Tetiğe basıldığında hangi modda çalıştığını gösteren Mavi Led lamba yanar.

·         Delme, Vidalama gibi tüm profesyonel işlerde kullanmak üzere tasarlanmış üstün motor teknolojisi sayesinde son derece güçlü ve sağlam şanzıman yapısı ile en zorlu uygulamalarda dahi üstün performans sağlar.

·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde tüm 20Volt WORX aküler ile kullanıma uygundur. Bu sayede WORX akünüzle tüm 20Volt Worx makinelerinizi Tek Akü ile kullanabilirsiniz

·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde bir adet 20Volt Worx akü ile tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. Bir adet 20Volt Worx akü ile yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.

·         20Nm maksimum tork gücü ve otomatik şanzıman sayesinde üstün güç ve performans ile en zorlu uygulamalarda dahi zorlanmadan delme ve vidalama yapma imkânı.

·         Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü

·         Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve uç sıkışması gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur ve LED ikaz ışığı yanıp söner, aküyü ve motoru korumaya alır. Tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar.

·         Otomatik şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken kullanım alanlarına göre en uygun mod seçimi.

·         Otomatik şanzıman Ahşap, Çelik, plastik ve metal gibi tüm uygulamalarda üstün performans sağlar.

·         Otomatik Elektronik Tork kontrol ünitesi malzeme sertliğine göre en uygun tork gücüne ulaştığında malzemeye zarar vermeden otomatik olarak durmasını sağlayarak malzemeye ve vidaya zarar vermez.

·         Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için sağlam otomatik şanzıman yapısı.

·         Otomatik mil kilitli ağır hizmet tipi 10mm anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme.

·         Olağan üstü kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.

·         Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar

·         Tamamen otomatik tork kontrol sensörleri sayesinde ahşap, metal, plastik, seramik delme ve vidama gibi her türlü uygulamalarda üstün kontrol ve hassasiyet sağlar.

·         Sağ/sol ayarı ile rahat vidalama ve delme işlemi yapmanızı sağlar.

·         Geri dönüşte tam güç sağlayan özel teknoloji sayesinde vida sökmede veya sıkışan ucu çıkarmada tam güç sağlar.

·         Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için sağlam metal dişli yapısı.

·         Kayar akü sistemi ile kolay ve güvenli akü değiştirme.

·         Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı tutma kolu

·         Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır.

·         Profesyonel Kullanıma uygundur

·         Güç: 20Volt

·         Akü Tipi: Li-ion

·         Maks. Tork: 20Nm Elektronik

·         Yüksüz Hızı: 0-800 dev/dk.

·         Maksimum Delme Kapasitesi: Metal: 10mm, Ahşap 10mm

·         Mandren Kapasitesi: 10mm

·         Standart Ekipman: 1 adet 20Volt Akü, 1 Saatlik Hızlı Şarj cihazı, Çift başlı vidalama ucu, Kemer askı kancası, uç tutucu klips.

·         Ağırlık (Aküsüz): 1 Kg

 

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim