WORX WX550 20Volt 2.0Ah. Li-ion Profesyonel Dekupaj ve Tilki Kuyruğu Testere

Ürün Kodu: 157704

Marka: Worx

3,357.44 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

       · WORX WX550 20Volt 2.0Ah. Li-ion Profesyonel Dekupaj ve Tilki Kuyruğu Testere
· 20Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.
·  Ahşap, Metal, PVC gibi çeşitli malzemelerin kontrollü ve kavisli kesimi için değişken hız ayarı ile en zorlu uygulamalarda dahi üstün performans sağlar.
· 20Volt güçlü motor ve dişli mekanizması sayesinde 100mm’lik kesim derinliği ile en zor uygulamalarda bile üstün performans sağlar.
· Patentli A-XIS teknolojisi sayesinde hem Dekupaj testere hem de Tilki Kuyruğu testere olmak üzere iki farklı şekilde kullanabilirsiniz.
· Patentli A-XIS döner kafa teknolojisi sayesinde saniyeler içinde dekupaj testereden tilki kuyruğu testereye dönüşerek çok geniş kullanım alanı sağlar.
· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.
· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.
· 3000dev/dk. salınım hareketi ile hızlı, kaliteli ve mükemmel kesim sağlar.
· Dekupaj testere olarak kullanıldığında üfleme özelliği sayesinde kesim hattı ve çalışma alanı sürekli temiz kalır mükemmel görüş alanı sağlar.
· Entegre LED aydınlatma sayesinde karanlıkta bile görüş açınızı ve kesim hattını aydınlatarak kolay kesim yapmanızı sağlar.
· TOOL-LESS Anahtarsız bıçak değiştirme özelliği U tipi ve T tipi bıçakları hızlı ve güvenli şekilde takmanızı ve değiştirmenizi sağlar.
· TOOL-LESS Anahtarsız bıçak değiştirme özelliği ile üniversal Tilki Kuyruğu testere bıçakları ile kullanım imkânı.
· Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak kesim hattında hassas ve konforlu işler yapmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.
· Elektronik tetikten hız ayarı sayesinde kesim uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü sağlar.
· Hem Dekupaj hem de Tilki Kuyruğu testere konumunda kolaylıkla kullanılabilen 2 kademeli pandül ayarı ile kaba ve hızlı kesim için mükemmel performans ve uzun bıçak ömrü sağlar.
· Dekupaj olarak kullanıldığında tak/çıkar plastik taban sayesinde malzeme yüzeyine zarar vermez genişleyen taban sayesinde rahat kullanım imkânı sağlar.
· 20mm salınım hareketi ile daha kalın malzemelerde bile üstün performans sağlar.
· Ahşap:50mm, PVC Boru:50mm, Metal:4mm kesim kapasitesi ile sınıfının en yüksek kesim kapasitesine sahip çift fonksiyonlu testeresidir.
· Tilki kuyruğu olarak kullanıldığında, ahşap, metal ve plastikte çok amaçlı kesme veya budama, ulaşılması zor alanlarda kenar kesme, alçıpan duvarda dalarak, dik kesme gibi birçok farklı kesim yapma imkânı sağlar.
· Uzun süre kullanımda avuç içini terletmeyen, titreşimi emen kauçuk kaplı tutma kolu ile konforlu ve kolay kullanım imkânı.
· Olağan üstü kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.
· Kompakt tasarım ile Tilki Kuyruğu testere konumunda ve Dekupaj testere konumunda bile tek elle rahat kullanım sağlar.
· Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı tutma kolu ile kolay kavrama ve rahat tutuş konforu sayesinde daha uzun süre çalışabilme imkânı sağlar.
· Dar alanlarda rahat kullanım ve arttırılmış uygulama esnekliği sağlar.
· Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve uç sıkışması gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur ve LED ikaz ışığı yanıp söner, aküyü ve motoru korumaya alır. Tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar.
· Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için sağlam metal dişli yapısı.
· Worx 20Volt Li-ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, bu sayede istediğiniz an kullanıma hazırdır.
· Worx 20Volt Li-ion akü sıradan akülere göre 4 kat daha uzun süre şarjını muhafaza eder.
· Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklama
· Yüksüz Hızı: 0-3000 Dev/dk.
· Salınım Hareketi: 20mm
· Maksimum Kesme Kapasitesi Dekupaj için: Ahşap: 50mm, Metal: 4mm, PVC Boru: 50mm
· Maksimum Kesme Kapasitesi Tilki Kuyruğu için: Ahşap: 100mm, Metal: 76mm, PVC Boru: 127mm
· Profesyonel Kullanıma uygundur,
· Standart Ekipman: 1 adet 20Volt Akü, 1 Saatlik Hızlı Şarj aleti ,1 adet ahşap kesme Dekupaj testere bıçağı, 1 adet Alüminyum kesme Dekupaj testere bıçağı, 1 adet metal kesme bıçağı, 1 adet ahşap kesme Tilki Kuyruğu testere bıçağı, 1 adet Plastik Dekupaj testere tabanı, Ağır hizmet tipi taşıma çantası.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır