Pacsafe Travelsafe 12L GII Portable Safe Çanta İçi-SİYAH

Ürün Kodu: 204225_SİYAH

Marka: Pacsafe

179.91 USD
This product is available in our stocks.
PLEASE MAKE YOUR CHOICE FIRST FROM BELOW

Maksimum güvenlik - Poli kanvas kumaşa gömülü 360 derece paslanmaz çelik tel örgü kesilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Orijinal hırsızlık önleme markası Pacsafe tarafından ABD'de patentli tasarım.

 

•Slash safe 'Vault', güvenli ve uzun ömürlü kullanım sağlamak için dayanıklı ve temizlemesi kolay polyesterden yapılmıştır.

•5 yıllık Pacsafe garantisi ile birlikte gelir. İç ve dış mekanlarda gönül rahatlığı ile seyahat ederken kişisel eşyalarınızı korumak için tasarlanmıştır.

•TSA tarafından kabul edilen 3 kadranlı şifreli kilit ile güvenli bir şekilde kilitlenebilir.

•Armatürlere kilitlenebilir - çanta, otel odalarındayken mobilyalara, borulara veya armatürlere bağlanabilir.

•Plajda veya eşyaların ihtiyaç duyduğu havuz kenarında hırsızlığı önlemek için plaj sandalyeleri veya ağaçlara bağlanabilir.

•Düz olarak saklanabilir - bavulunuzda düz olarak saklanabilir (ayrıca katlanabilir).Bu, genellikle hantal olan ve çok yer kaplayan benzer ürünlerden önemli bir farklılıktır.

•Tatile, gemi yolculuğuna, tren yolculuğuna veya hava yolculuğuna giden biri için ideal bir hediye. Geniş ve hafif - iki adede kadar 15 inç dizüstü bilgisayar/MacBook, telefonlar, iPad, kameralar, telefonlar, kimlikler, para, kredi kartı pasaportları ve diğer değerli eşyalar için uygundur.

•UZUNLUK 52 x 35 x 3 cm

•AĞIRLIK 0.6 kg

•HACİM 12 L

 

Product price : 179.91 USD

As a basic rule, you can return the product you bought within 14 working days from the date of delivery, with an invoice issued by our company and a note attachment containing the reason for the return.

* PLEASE SEND YOUR RETURN ITEMS WITH YOUR INVOICE AND A NOTE NOTIFYING THE REASON FOR THE RETURN. * If the invoice of the product you want to return is corporate, you must send it together with the return invoice issued by the institution when returning it. The return invoice should be issued without including the cargo share (in the form of product unit price + VAT). Order returns, whose invoices are issued on behalf of corporations, will not be completed unless a RETURN INVOICE is issued.

NEW APPLICATION ACCORDING TO THE GENERAL COMMUNIQUE OF TAX PROCEDURE LAW NO. 385!

If you are not a taxpayer, we will contact our company, which you have when returning the product you have purchased. After you fill out the information in the relevant return section of the invoice, you must sign it and send it back to us together with the product. Otherwise, your refund will not be completed. General return conditions are as follows;

* Returns must be made with the original box or packaging. * Returns of products that have lost their resaleability and cannot be purchased by another customer are not accepted. * You must send a petition containing the original invoice (all copies you have) and the reason for the return, along with the product you want to return. * The shipping fee of the product/products you want to return is covered by our company.

To be able to add comments/questions, you must register

average rating »
yukarı

My Shopping Cart