Dolomite Torq Tech GTX Erkek Bot-LACİVERT

Ürün Kodu: 105130_1141

Marka: Dolomite

597.13 USD
This product is available in our stocks.
PLEASE MAKE YOUR CHOICE FIRST FROM BELOW
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 41-5
  • 44-5

100 yılı aşkın süredir outdoor piyasasinda hiç değişmeden var olan ve üretiminin tamamını Avrupa’da yapan İTALYAN outdoor markası Dolomite’den Gore-tex su geçirmez astarlı ve Vibram tabanlı, günlük kullanım ve dağcılık aktiviteleriniz için tasarlanmış şık erkek bot.

 

Dolomite Torq Tech GTX bot en üstün üretim teknikleri ile Avrupa’da üretilmistir. Doga dostu üretim metodlari ile üretilmiş olup bütün materyalleri takip edilebilir.

 

 Farkli dağ ortamlarinda kullanilmak üzere tasarlanmıs olup, sert ve karışık araziler (buzlu veya kayalik dag yollari ve 4000 metreye kadar yüksek rakimlarda) ve daha zorlu geziler için mükemmeldir. Optimum düzeyde konfor ve performans sunmak için son derece yüksek kaliteli malzemelerden yapilmıştır ve çok çalışılmış detaylar mevcuttur.

 Dolomite Gore-tex bot en üstün üretim teknikleri ile Avrupa’da üretilmiştir. Doga dostu üretim metodlari ile üretilmis olup bütün materyalleri takip edilebilir.

 Özel olarak üretilmis Air 8000 kumas üst kisim geleneksel nylon malzemelerden 11 kat daha yüksek nefes alabilirlige sahiptir, bu sayede Gore-tex astarin daha da iyi nefes alabilmesini saglar.

 Gore-tex® astar %100 su geçirmez ve nefes alabilir yapisiyla ayaklarinizin kuru ve sicak kalmasini saglar.

 PU orta taban uzun ömürlü iyi sok emicilik saglar.

 Derin disli ve sert yapili Vibram®taban dag kullanimi için uygundur.

 Exeskeleton poliüretan orta taban ayakkabiya uzun yürüyüsler için gerekli taban ve topuk destegini saglar.

 Yüksek bilek yapisi yürüyüs ve tirmanis sirasinda ihtiyaç duyabileceginiz bilek destegini saglar.

 Botun etrafini tamamen saran genis çarsak bandi, botu ve ayaginizi disaridan gelecek darbelere karsi korur.

Product price : 597.13 USD

As a basic rule, you can return the product you bought within 14 working days from the date of delivery, with an invoice issued by our company and a note attachment containing the reason for the return.

* PLEASE SEND YOUR RETURN ITEMS WITH YOUR INVOICE AND A NOTE NOTIFYING THE REASON FOR THE RETURN. * If the invoice of the product you want to return is corporate, you must send it together with the return invoice issued by the institution when returning it. The return invoice should be issued without including the cargo share (in the form of product unit price + VAT). Order returns, whose invoices are issued on behalf of corporations, will not be completed unless a RETURN INVOICE is issued.

NEW APPLICATION ACCORDING TO THE GENERAL COMMUNIQUE OF TAX PROCEDURE LAW NO. 385!

If you are not a taxpayer, we will contact our company, which you have when returning the product you have purchased. After you fill out the information in the relevant return section of the invoice, you must sign it and send it back to us together with the product. Otherwise, your refund will not be completed. General return conditions are as follows;

* Returns must be made with the original box or packaging. * Returns of products that have lost their resaleability and cannot be purchased by another customer are not accepted. * You must send a petition containing the original invoice (all copies you have) and the reason for the return, along with the product you want to return. * The shipping fee of the product/products you want to return is covered by our company.

To be able to add comments/questions, you must register

average rating »
yukarı

My Shopping Cart