Craghoppers Stefan Trekking Erkek Pantolon-SİYAH

Ürün Kodu: 102860_800

Marka: Craghoppers

119.67 USD
This product is available in our stocks.
PLEASE MAKE YOUR CHOICE FIRST FROM BELOW
  • 32\"
  • 36\"
  • 34\"

Her türlü macera için mükemmel, dayanıklı su geçirmez pantolon. Craghoppers 'Stefan Pantolon , değişen koşullarda iyi korunan kalmak için mükemmel bir seçimdir.

AquaDry Membran hem su geçirmez hem de nefes alabilen esneyebilir, rahat bir dokunuş hissi veren aktif bir kesim ile sizi daha uzun süre en iyi şekilde tutmak için tasarlanmıştır. Daha fazla dayanıklılık için topuk bandı eklenir, normal aşınma ve yıpranmanın önlenmesine yardımcı olur ve diz dartları daha kolay hareket için daha iyi eklemlere izin verir. Kısmi elastik bel ve kanca ve halka etek ayarlayıcıları, her zaman rahat ve destekleyici bir ateşleme yakalayabileceğiniz anlamına gelir.

 

AquaDry Membran polyester

Dış ve Döşeme:% 100 polyester

Astar:% 92 polyester,% 8 elastan

Hidrostatik Kafa: 20000mm

Hava alabilirlik: 40000g / m 2 /24 saat

3 sıkıştırılmış cep

Streç örgü kaplı

İç bacak: Düzenli 31 "

Ağırlık: 505g

Product price : 119.67 USD

As a basic rule, you can return the product you bought within 14 working days from the date of delivery, with an invoice issued by our company and a note attachment containing the reason for the return.

* PLEASE SEND YOUR RETURN ITEMS WITH YOUR INVOICE AND A NOTE NOTIFYING THE REASON FOR THE RETURN. * If the invoice of the product you want to return is corporate, you must send it together with the return invoice issued by the institution when returning it. The return invoice should be issued without including the cargo share (in the form of product unit price + VAT). Order returns, whose invoices are issued on behalf of corporations, will not be completed unless a RETURN INVOICE is issued.

NEW APPLICATION ACCORDING TO THE GENERAL COMMUNIQUE OF TAX PROCEDURE LAW NO. 385!

If you are not a taxpayer, we will contact our company, which you have when returning the product you have purchased. After you fill out the information in the relevant return section of the invoice, you must sign it and send it back to us together with the product. Otherwise, your refund will not be completed. General return conditions are as follows;

* Returns must be made with the original box or packaging. * Returns of products that have lost their resaleability and cannot be purchased by another customer are not accepted. * You must send a petition containing the original invoice (all copies you have) and the reason for the return, along with the product you want to return. * The shipping fee of the product/products you want to return is covered by our company.

To be able to add comments/questions, you must register

average rating »
yukarı

My Shopping Cart