Polar Bottle Insulated Team Sports Termos 0.70 Litre-SİYAH-SARI

Ürün Kodu: 202552_SİYAH-SARI

Marka: Polar

18.56 USD
This product is available in our stocks.
PLEASE MAKE YOUR CHOICE FIRST FROM BELOW

Milyonlarca kez duydunuz: "Daha fazla su iç." Bu yüzden, susuzluğunuzu gidermenize yardımcı olacak bir şey yaptık... ve o sinir bozucu her şeyi bilenler. Sport Insulated Polar Bottle®, seçtiğiniz spor ne olursa olsun, sizin gibi sporcuların rahatlamasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Performans için tasarlanan ve zahmetsiz kullanım için optimize edilen şişenin yenilenen tasarımı, sıvıları iki kat daha uzun süre serin tutan Tri-Layer™ yalıtımı, sıkılabilir nemlendirme için ultra ince dış yüzeyi ve kolay taşıma için entegre Dash Handle™ içerir.

 

 Aktivite sırasında hızlı erişim sağlar, taşıması kolaydır ve taşıması rahattır.

 Tanınmış radyan ısı yansıtıcı teknolojimiz sayesinde, her türlü sıcaklıkta rahatlamanızı ve yenilenmenizi sağlar.

 Sport Cap tasarımı, size hareket özgürlüğü vererek sızdırmaz taşımayı garanti eder.

 Orijinal, %100 BPA içermeyen yalıtımlı su şişesi. Güncellenmiş tasarım, sıvı soğutucunuzu

  2 kat daha uzun süre tutan üçlü duvar yalıtımına sahiptir.

 Bisiklet suluğuna, sırt çantanıza veya arabanızdaki bardak tutucunuza uyacak şekilde tasarlanan Polar Bottle seyahat ve aktivitelerinizin vazgeçilmez parçası olacaktır.

 Yenilikçi Sport Cap, şişe ve kapak olmak üzere iki parçadan oluşur ve temizlenmesi kolaydır. Basitçe döndürün, çekin ve yıkayın. Ayrıca, bulaşık makinesinde yıkanabilirler.

Product price : 18.56 USD

As a basic rule, you can return the product you bought within 14 working days from the date of delivery, with an invoice issued by our company and a note attachment containing the reason for the return.

* PLEASE SEND YOUR RETURN ITEMS WITH YOUR INVOICE AND A NOTE NOTIFYING THE REASON FOR THE RETURN. * If the invoice of the product you want to return is corporate, you must send it together with the return invoice issued by the institution when returning it. The return invoice should be issued without including the cargo share (in the form of product unit price + VAT). Order returns, whose invoices are issued on behalf of corporations, will not be completed unless a RETURN INVOICE is issued.

NEW APPLICATION ACCORDING TO THE GENERAL COMMUNIQUE OF TAX PROCEDURE LAW NO. 385!

If you are not a taxpayer, we will contact our company, which you have when returning the product you have purchased. After you fill out the information in the relevant return section of the invoice, you must sign it and send it back to us together with the product. Otherwise, your refund will not be completed. General return conditions are as follows;

* Returns must be made with the original box or packaging. * Returns of products that have lost their resaleability and cannot be purchased by another customer are not accepted. * You must send a petition containing the original invoice (all copies you have) and the reason for the return, along with the product you want to return. * The shipping fee of the product/products you want to return is covered by our company.

To be able to add comments/questions, you must register

average rating »
yukarı

My Shopping Cart