Elektronik Cep Telefonu » Elektronik Ürünler Ek » Kurumsal Ürünler » Kablolama Ürünleri » Fiber Kablolama » Patch Cordlar Pigtailler
  • Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3

Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3

Marka : HCS
129417 Değerlendirme
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3
Ürün Fiyat:
13.99 Dolar
Havale ile Fiyatı :
130.07 TL
Aciklama 1:Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3
Garanti Suresi:12 Ay
Kablo Tipi:Pigtail
Renk:Seçiniz
Uzunluk:Seçiniz
Bankalara özel taksit seçenekleri :

 
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

- İlgili Ürünler -


TESLİMAT SÜRESİ 2-9 GÜN

Bugün saat:14:00'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya teslim edilir.

Güvenli Ödeme

Sitemizde ödeme işlemleri srasında veriler 256BIT SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.

Koşulsuz iade

Satın almış olduğunuz ürünlerimizi 14 gün koşulsuz iade edebilme imkanı sunulmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle 03123625306 No'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır