sarsmaz.com

Bayi Sitesidir. Bayilerden Başkası Kullanamaz

Her türlü soru ve talepleriniz için Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

 

 

DESTEK : bilgidestek2020@gmail.com

e-bülten hakkımızda iletişim

HAKKIMIZDA

Sarsmaz.com

Şirketimiz faaliyete geçtiği bu yana sizlere şekilde hizmet vermektedir. E-Ticaret mağazaları ile müşteriler arasında şeffaf, doğrudan, kolay ve güvenilir bir temas alanı oluşturmayı vizyon edinmiş,sadık kaldığı bu değerler ile de tercih edilen bir E-Ticaret sitesi haline gelmiştir.

sarsmaz.com  E-Ticaretin her alanında faaliyet gösteren çok farklı siteleri bir arada barındırması,ihtiyaç ve beklentilere en makul çözüm yollarını üretmesi ve bunu yaparken en iyi hizmeti sunma mantığından taviz vermeyerek rakiplerinden ön plana çıkar .

sarsmaz.com ​ yeniliğe açık yapısı ve sürekli genişleyen içeriğiyle dinamik bir duruş sergilerken bu duruşun kaçınılmaz bir sonucu olarak gerek firma sahipleri gerekse müşteriler için yoğun bir ticaret hacmi sunar

sarsmaz.com  üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar çerçevesinde :

Kurumsal üyelerine : sanal mağaza yönetme,kampanya ve fırsatlarını yayınlama ürün hizmet ve ilanlarını son kullanıcı ile buluşturma imkanı vermektedir.

Bireysel üyelerine ; En doğru ve güncel kampanyalara ulaşma,Alışveriş Siteleri arasında karşılaştırma yapma ve alışveriş ile ilgili haber ve ipuçlarına tek noktadan ulaşma imkanı sunmaktadır.

İLETİŞİM

Sarsmaz.com

ADRES

Adres

Esatoğlu Mah. Tunalı Hilmi Cad. No:35 B Çankaya Ankara

Telefon

+ 903128095853
+ 903128095853

Harita

?>