Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bozuk ürünü ne yapmalıyım ?

Ürün bozuk veya kusurlu bir şekilde size ulaştıysa, ürünü değişim hakkına sahibsiniz.

Hemen iletişim bilgisinden temasa geçip, kusurlu ürünü tarafımıza gönderimini yapabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Korunması

Kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir, uluslararası bir standarttır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri internet tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki “http://” adresi “https://  olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece bankanıza iletilir.

Siparişinizee Dair Sözleşme İle İlgili Bilgiler

Yapmış olduğunuz alışverişe ilişkin “Mesafeli Satış Sözleşmesi”ne Hesabım > Siparişlerim menüsü altından ulaşabilirsiniz.

Sepet Özeti ve Siparişi Tamamlama

Siparişinizi tamamlamadan önce “Sepet Özeti” alanından girdiğiniz bilgileri kontrol edip, istediğiniz bilgileri değiştirebilirsiniz.
Ödeme şeklinizi seçtikten sonra “Ön Bilgilendirme Formu” ve “Mesafeli Satış Sözleşmesini” okuyup, kabul ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme Şekilleri Nelerdir?

“Ödeme” sayfasında ” Kredi Kartı, Havale, Telefonla Sipariş” seçeneklerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor?

“Sepetim” sayfasında;
Satın almak istediğiniz ürün adedini değiştirebilirsiniz.
 “Satın Al” butonunu tıklayarak, “Adresim” sayfasına geçebilirsiniz.
“Adresim” sayfasında;
“Teslimat Adresim” alanından, dilediğiniz ürünü, istediğiniz adrese sevk edebilir veya seçtiğiniz mağazamızdan teslim alabilirsiniz
 “Fatura Adresim” alanından, “Yeni Adres Ekle” butonunu tıklayarak Bireysel veya Kurumsal adres bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

İster üye olmadan, isterseniz üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri “Hemen Al” butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilir ve satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Çağrı Merkezimizi arayarak telefonla da sipariş verebilirsiniz.

Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları

sarsmaz.com ile müşteriler arasında uyuşmazlık oluşması halinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenen parasal sınırlar çerçevesinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı ya da ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici hakem heyeti veya tüketici mahkemesi görevli olacaktır.

AYNI GÜN TESLİMAT

Bugün saat:14:00'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya teslim edilir.

Güvenli Ödeme

Sitemizde ödeme işlemleri srasında veriler 256BIT SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.

Koşulsuz iade

Satın almış olduğunuz ürünlerimizi 14 gün koşulsuz iade edebilme imkanı sunulmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle 3123625306 No'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır